piątek, 15 lipca 2011

Złote myśli

Heloł wakacyjną późną porą :) Pytanie na dziś: Było już trochę pytań o nasze obecne skrapy, więc coś dla odmiany. Czego najbardziej byście się chciały nauczyć jeśli chodzi o scrapowe techniki, co chciałybyście udoskonalić?

Liftonoszki tradycyjnie chętnie odpowiedziały:

Czekoczyna
Chciałabym się nauczyć używania większej ilości elementów 3d w layoutach. Chciałabym móc rozwijać swoją kreatywność odnajdując się w różnych stylach. Ostatnio też planuję powiększyć zasoby mojego alkoholowego asortymentu Very Happy i zrobić kilka prac z tłem z tuszów alkoholowych. Ciągle rozgryzam i pracuję nad akwarelami, niestety bardzo opornie mi to idzie. Chciałabym również stać się bardziej precyzyjna, aby moje notesy nadawały się "dla ludzi". Myślę też coraz intensywniej o UTEE i myślę, że niedługo dojrzeję do eksperymentowania z nim.

Guru
Szaleństwa, wiecej odwagi, brak ograniczeń. Chciałabym też używać więcej mediów, szczególnie nauczyć się z nich korzystać...spróbować nowych stylów - napchane, pełne i cieżkie, albo całkiem minimalistycznych.; vintage, stempunk albo kwieciste itd...a najbardziej chciałabym zmienić (skrócić) czas robienia wszystkich papierowych tworów, nie zastanawiać się tylko działać

Enthia
Chciałabym się porządnie nauczyć ciapać farbami, żeby barwy przenikały się w magiczny sposób. Marzę o tym, żeby w końcu zaprzyjaźnić się z maszyną do szycia, bo jak na razie rzadko się widujemy. Zaintrygowana jestem transferem, ale jak na razie nie mam możliwości spróbować swoich sił.

Szpinak
Chciałabym, żeby moje prace były poważniejsze. Chciałabym więcej malować. Chciałabym embosować, więcej szyć i uzywać kwiatków. Chciałabym też trochę pobawić się disstresami, wyczarować swoje tła. Ostatnio walczę z transferem acetonowym, ale coś mi nie chce wychodzić Smile raz zapomniałam nawet, że to jeszcze łyżką trzeba posmyrać, żeby się odbiło. Ale mam chyba za mało acetonu w acetonie Smile) bo nie wychodzi. Chciałabym zmierzyć się z innymi stylami niż dotychczas i potrafić je nazwać i świadomie ich używać.

Dusia
Bardzo chciałabym się nauczyć pięknie warstwować i nauczyć pracy z distressami oraz innymi mediami. Styl vintage mnie zachwyca, ale tak nie potrafię, tak samo jak scrapów monokolorystycznych. Chlapania farbą też przydałoby się udoskonalić oraz zakupić nową maszynę do szycia.

i ja, vanillie
Chciałabym się zaprzyjaźnić z maszyną do szycia w stopniu, który pozwoliłby mi na używanie większej ilości tkanin w moich tworach-potworach. I bardziej świadomie bawić się z alkoholem, znaczy się tuszami alkoholowymi :P I różnymi rodzajami farb. Ogólnie jakoś mnie kręcą ostatnio mixed media.

A czego wy byście się chciały nauczyć? I udoskonalić?

2 komentarze:

  1. Chciałabym używać więcej normalnych papierów (a nie malowanych albo stemplowanych), tworzyć więcej warstw i sprawniej pracować, a nie przekładać papiery i się zastanawiać, nauczyć się szyć na maszynie i mieć więcej motywacji do scrapów;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja zdecydownie posługiwac się mediami różnego rodzaju:):) i zakupić sobie mini maszynke do szycia:):):)

    OdpowiedzUsuń