Nasze wyzwania
Lifty - zaczynamy już czwartą edycję wspólnego liftowania. Nawzajem proponujemy sobie do liftowania prace autorów, którzy nas inspirują. Zwykle są to layouty, ale liftowałyśmy już kartki i zalterowane przedmioty. Na wykonanie pracy zawsze wyznaczamy sobie pewne ramy czasowe, ale zwykle ich nie przestrzegamy :)

Art-journal inspiracji- Każda z biorących udział w zabawie kolejno wyszukuje inspirujący temat. Może to być cytat, słowo, zdarzenie, zdjęcie, obraz - co tylko przyjdzie do głowy. Potem staramy się to ująć w obraz za pomocą art-journala.

Wymiany - Jako nałogowe zbieraczki, uwielbiamy urozmaicać swoje zbiory przydasiowe. Co jakiś czas w tym celu organizujemy pomiędzy sobą wymiany. Jesteśmy w trakcie pierwszej wymiany kolorystycznej.

Liftonoszkowy Magazyn - co miesiąc każda z biorących udział w zabawie przygotowuje stronę/okładkę gazety. Można to zrobić ręcznie lub komputerowo. Ważne aby głównym elementem było zdjęcie autorki oraz aby otaczały je "tytuły" z nią związane.

Lifty dedykowane – zabawa polega na przygotowaniu LO ze zdjęciem innej Liftonoszki w prezencie dla niej, (wcześniej odbywa się pomiędzy Liftonoszkami wymiana zdjęciowa). Zdjęcie obowiązkowo przedstawia „fragment” Liftonoszki

Złote myśli - nawzajem zadajemy sobie pytania dotyczące scrapbookingu, ale nie tylko. Odpowiedzi publikujemy w każdą sobotę.